30.08.2015 Veldwedstrijd Goetsenhoven

Zondag 30 augustus 2015 : Veldwedstrijd open klasse CAC – CACIT in Goetsenhoven.

Warm, oh zo verschrikkelijk warm ! 32°, ga er maar eens aan staan ! 

Onze veldwedstrijd in Goetsenhoven was, ondanks de verzengende zon, toch een groot succes. Niet in die zin dat er veel kwalificaties gelopen zijn, er was er maar 1, maar veel van de honden hebben toch wild gehad. 

Maar met 32 ° zijn de omstandigheden niet echt ideaal te noemen. Honden zijn snel uitgeput, dus je moet alert zijn, want ze kunnen op het veld zo maar omkieperen. Dit overkwam één van de deelnemende honden. Maar geen paniek, want dank zij de aanwezige dierenartse en onze bezemwagen, die ijs en cola aan boord had, werd erger voorkomen.

Iedereen was vol lof over de velden en het aanwezige wild, op de eerste plaats de keurmeesters, maar even goed de deelnemers (en die zijn heus wel wat gewend !).

Hopelijk kunnen we volgend jaar terugkeren naar deze prachtige, wildrijke locatie, en dan mag de thermostaat een tikje lager !